Strefa Rodzica

STREFA RODZICA

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE I OBIADY I NUMERY KONT

Przedszkole

Opłata godzinowa dla dzieci przedszkolnych w roku 2018 pozostaje bez zmian, tj. 1 zł za każdą dodatkową godzinę ponad wymiar (wymiar to 5 godzin dziennie czyli od 8:00 - 13:00)

Natomiast opłaty za przedszkole (obiady i opłaty godzinowe) będą musieli Państwo wpłacać na konto.

Numery kont (inne na żywienie, a inne na opłatę godz.) zostaną podane na wydrukach

z programu.

Opłaty za żywność w szkole

Opłaty za żywność w szkole rodzice też muszą wpłacać na konto. Numer zostanie podany na wydruku do zapłaty.

Przy wpłacaniu na konto należy tytule wpłaty wpisać:

- imię i nazwisko dziecka,

- czy dziecko jest w przedszkolu czy w szkole,

- jeżeli w szkole to w której klasie.

NUMERY KONT

ŻYWIENIE - 89 9159 1023 2005 5008 3449 0004

OPŁATY GODZINOWE - 73 9159 1023 2005 5008 3449 0001

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY ŚWILCZA Z DNIA 5 STYCZNIA 2018 R.

Ogłoszenie Wójta Gminy Świlcza z dnia 5 stycznia 2018 r. w sprawie kryteriów i terminów rekrutacji na wolne miejsca w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Świlcza na rok szkolny 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAPRASZAMY

20 stycznia 2018 r. - Nagrody za udział w XVIII Szkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych dzieci otrzymają w czasie uroczystości Dnia Seniora w dniu 20 stycznia 2018 r.

20 stycznia 2018 r. - Wszystkie Babcie i Dziadziów zapraszamy na akademię z okazji ich święta w Domu Kultury w Dąbrowie w dniu 20 stycznia o godzinie 15.00. Po akademii zapraszamy seniorów na herbatę i ciastko.

21 stycznia 2018 r. - o godz. 15.30
w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie (ul. Witolda) odbędzie się krótkie spotkanie z ks. biskupem oraz wręczenie nagród uczestnikom XXV Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Po spotkaniu zabierzemy szopki i przewieziemy je do kościoła w Dąbrowie.

24 stycznia 2018r. - Wywiadówka spotkane z rodzicami

25 stycznia w godzinach 14.00-16.30 wszystkie dzieci z przedszkola, klasy 0 oraz klas I-III Rada Rodziców zaprasza na zabawę karnawałową z "Yamahą" w sali gimnastycznej w naszej szkole. Mile widziane wszelkie maski i kostiumy.

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały

Specjalne potrzeby edukacyjne - Materiały do pobrania

Link do filmu na temat sprawdzianu szóstoklasisty

Jak kochać i wymagać? - Poradnik dla rodziców.

Jak pracować ze zdolnymi? - Poradnik dla nauczycieli i rodziców.

Przepis na dobre owoce.

Agresja i przemoc wśród dzieci i młodzieży.

Nasze FB