"Z małej szkoły w wielki świat"
"Z małej szkoły w wielki świat"

 

Od października 2013 roku w naszej szkole jest realizowany projekt edukacyjny "Z małej szkoły w wielki świat" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt będzie trwał do lipca 2014 roku.

W ramach projektu są prowadzone dla uczniów klas I - VI dodatkowe zajęcia edukacyjne. Są to:
-koło naukowe informatyczne "Z komputerem za pan brat",
-koło naukowe informatyczne "Koło bezpiecznego Internauty",
-koło naukowe matematyczne "Jeśli lubisz matematykę",
-koło języka angielskiego "Angielski z pasją",
-koło teatralne
a także zajęcia wspierające z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego oraz trening przedegzaminacyjny przygotowujący do sprawdzianu szóstoklasisty.

Ze środków unijnych zostały zakupione liczne pomoce dydaktyczne dla uczniów jak również dla szkoły. Zakupiono podręczniki, ćwiczenia, zeszyty, pendrive'y i inne przybory dla uczniów uczestniczących w projekcie, tablicę interaktywną, ekran przenośny, 2 projektory multimedialne, 2 laptopy, 2 drukarki laserowe, oprogramowanie do tablicy interaktywnej, komputerowe programy multimedialne z serii edu-ROM, Lekcjoteka, Didakta i inne.

Ponadto dla grupy uczniów uczestniczących w projekcie zostanie zorganizowany w maju 2014 roku tygodniowy wyjazd na Zieloną Szkołę.

 

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!