Absolwenci

 

Absolwenci Szkoły Podstawowej w Dąbrowie

Rok szkolny 2012/2013

Wychowawczyni - Alicja Chylińska

  1. Elżbieta Bassara
  2. Michalina Boguń
  3. Hubert Buda
  4. Jakub Długosz
  5. Kinga Długosz
  6. Maciej Długosz
  7. Michał Długosz
  8. Weronika Maś
  9. Małgorzata Miś
  10. Adrianna Putyło
  11. Mateusz Rokoszyński
  12. Jakub Siembor
  13. Natalia Sumara
  14. Maciej Zakrzewski

 


Rok szkolny 2011/2012

Wychowawca - Damian Trala

  1. Magdalena Dąbrowska
  2. Cyprian Gratkowski
  3. Anna Kałamarz
  4. Dagmara Kot
  5. Dawid Krochmal
  6. Wojciech Lachcik
  7. Aleksandra Łoboda
  8. Kamil Łoboda
  9. Miłosz Szelest
  10. Dominika Wilk

 


 

Rok szkolny 2010/2011

Wychowawczyni - Renata Żmijowska

  1. Kamil Duduś
  2. Adrian Drozd
  3. Natalia Jakubek
  4. Karol Kocur
  5. Mateusz Kocur
  6. Paweł Lachcik
  7. Kacper Łoboda
  8. Bartłomiej Maś
  9. Greta Pintal
  10. Anita Putyło
  11. Michał Rodzoń
  12. Oliwia Rodzoń
  13. Bartłomiej Wdowiarz
  14. Marek Wdowiarz

 


 

Rok szkolny 2009/2010

Wychowawczyni - Joanna Szklarz

  1. Konrad Chmiel
  2. Marcin Długosz
  3. Paulina Drąg
  4. Karolina Duchań
  5. Klaudia Gwóźdź
  6. Kamil Jakubek
  7. Aneta Janda
  8. Sławomir Kocur
  9. Marcin Kornak
  10. Mariola Pięta
  11. Karolina Pilarz
  12. Monika Przybyło
  13. Sylwia Skiba

 


 

Rok szkolny 2008/2009

Wychowawczyni - Alicja Chylińska

  1. Amanda Chudyba
  2. Andrzej Czapka
  3. Kamil Dąbrowski
  4. Karolina Gratkowska
  5. Urszula Irzeńska
  6. Adrian Kozubal
  7. Miłosz Łoboda
  8. Sebastian Miś
  9. Aleksandra Putyło
  10. Bernadeta Rybska
  11. Katarzyna Wdowiarz
  12. Konrad Wilk
  13. Gabriela Zając
  14. Dariusz Zawisza

 


 

Rok szkolny 2007/2008

Wychowawczyni - Renata Żmijowska

  1. Sandra Baran
  2. Piotr Czapka
  3. Karolina Duduś
  4. Piotr Głodek
  5. Kamil Gwóźdź
  6. Miłosz Jakóbek
  7. Dawid Jakubek
  8. Kamil Kocur
  9. Daniel Kot
  10. Sara Lachcik
  11. Daria Łoboda
  12. Patryk Pilarz
  13. Wojciech Rój
  14. Bartosz Skóra
  15. Aleksandra Sumara

 


 

Rok szkolny 2006/2007

Wychowawca - Janusz Świderski

  1. Samanta Baran
  2. Mateusz Duchań
  3. Dominik Janda
  4. Dominika Kocur
  5. Piotr Kocur
  6. Jacek Kornak
  7. Mateusz Kutacha
  8. Natalia Łoboda
  9. Aleksandra Pałęcka
  10. Tomasz Pięta
  11. Joanna Pilarz
  12. Małgorzata Twardowska
  13. Joanna Zając
  14. Sylwia Zawisza
  15. Jakub Żurek

 


 

Rok szklony 2005/2006

Wychowawczyni - Elżbieta Kmiecik

  1. Agata Baran
  2. Marzena Bednarz
  3. Patryk Drozd
  4. Maciej Duduś
  5. Piotr Irzeński
  6. Anna Jakubek
  7. Karolina Kałamarz
  8. Justyna Kocur
  9. Małgorzata Kubas
  10. Justyna Matejek
  11. Kamil Paśko
  12. Sebastian Rybski
  13. Dominik Skóra
  14. Mateusz Skóra
  15. Katarzyna Sumara
  16. Tomasz Sumara

 


 

Rok szkolny 2004/2005

Wychowawczyni - Alicja Chylińska

  1. Aneta Baran
  2. Katarzyna Bassara
  3. Dawid Chendyński
  4. Dominik Duchań
  5. Łucja Dusza
  6. Anna Głodek
  7. Klaudia Jakubek
  8. Katarzyna Jucha
  9. Kamil Kocur
  10. Adrian Lubas
  11. Paulina Łyczak
  12. Maksymilian Pałęcki
  13. Katarzyna Rój
  14. Joanna Skóra
  15. Joanna Wilk

 


 

Rok szkolny 2003/2004

Wychowawczyni - Renata Żmijowska

  1. Monika Bednarz
  2. Kinga Głodek
  3. Kamil Irzeński
  4. Jacek Jakubek
  5. Monika Rój
  6. Monika Wróbel
  7. Wioletta Zając

 


 

Rok szkolny 2002/2003

Wychowawca -Janusz Świderski

  1. Wawrzyniec Augustyn
  2. Joanna Baran
  3. Wioletta Chabko
  4. Edyta Chendyńska
  5. Małgorzata Drozd
  6. Monika Dziedzic
  7. Dominika Filipek
  8. Kinga Jakubek
  9. Gabriela Kocur
  10. Konrad Kubas
  11. Beata Łoboda
  12. Karolina Miśtak
  13. Paulina Pałęcka
  14. Agnieszka Pięta
  15. Sylwester Rodzoń
  16. Mariola Szopińska
  17. Patrycja Woźnik

 


 

Rok szkolny 2001/2002

Wychowawczyni - Elżbieta Kmiecik

  1. Piotr Baczyński
  2. Iwona Bednarz
  3. Kamil Chabko
  4. Patrycja Cybruch
  5. Monika Czech
  6. Marcin Dąbrowski
  7. Monika Duchań
  8. Marcin Irzeński
  9. Wojciech Kałamarz
  10. Dagmara Kobiałka
  11. Małgorzata Kornak
  12. Iwoka Kutacha
  13. Monika Mita
  14. Marcin Pięta
  15. Przemysław Rodzoń
  16. Aneta Stopa
  17. Mariusz Stopa
  18. Kinga Surówka
  19. Łukasz Twardowski

 


 

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca - Piotr Urbanek

  1. Mateusz Bednarz
  2. Ewelina Chendyńska
  3. Marek Chmiel
  4. Paweł Duduś
  5. Damian Filipek
  6. Marcin Głodek
  7. Aneta Hoszko
  8. Justyna Ignas
  9. Daniel Kobiałka
  10. Magdalena Łyczak
  11. Bartosz Mikołajczyk
  12. Bernadeta Miśta
  13. Łukasz Skóra
  14. Magdalena Słowik
  15. Aneta Sumara
  16. Patrycja Trojanowska
  17. Paweł Wdowiarz
  18. Kamil Żurek

 


 

Rok szkolny 1999/2000 - klasa VI

Wychowawczyni - Maria Waltosz

  1. Robert Baczyński
  2. Natalia Duchnik
  3. Piotr Grędysa
  4. Łukasz Matejek
  5. Piotr Ochał
  6. Mariola Paśko
  7. Przemysław Rodzoń
  8. Barbara Słowik
  9. Elżbieta Wdowiarz
  10. Tomasz Żurek

 


 

Rok szkolny 1999/2000 - klasa VIII

Wychowawczyni - Renata Żmijowska

  1. Elżbieta Bajan-Wojas
  2. Joanna Baran
  3. Dawid Cybruch
  4. Łukasz Czech
  5. Robert Guzik
  6. Łukasz Jędrych
  7. Aneta Łoboda
  8. Łukasz Ochał
  9. Bernadeta Paśko
  10. Jarosław Paśko
  11. Paulina Stafska
  12. Urszula Wdowiarz
  13. Natalia Wojnowska
  14. Joanna Wzorek
  15. Wojciech Żurek

 


 

Rok szkolny 1998/1999 - Pierwsza klasa VI, której uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.

Wychowawczyni - Maria Waltosz

  1. Jacek Antosz
  2. Semko Augustyn
  3. Krzysztof Czech
  4. Wojciech Czech
  5. Aneta Cybruch
  6. Rafał Dąbrowski
  7. Andrzej Dziedzic
  8. Ewelina Dzióba
  9. Klaudia Feret
  10. Bernadeta Filipek
  11. Elżbieta Fularz
  12. Ewelina Hoszko
  13. Wojciech Irzeński
  14. Agnieszka Kozubal
  15. Ilona Miśtak
  16. Łukasz Nowak
  17. Patrycja Pieniążek
  18. Joanna Pirga
  19. Sylwia Rybska
  20. Maciej Słowik
  21. Monika Szopińska
  22. Daniel Wzorek

Rok szkolny 1998/1999

Wychowawczyni - Ewa Bukowska

  1. Jakub Bukowski
  2. Izabela Dziedzic
  3. Monika Głodek
  4. Rafał Ignas
  5. Iwona Jasek
  6. Dariusz Irzeński
  7. Ewelina Kozubal
  8. Justyna Kurzeja
  9. Sylwia Kurzeja
  10. Anna Kocur
  11. Patrycja Perlicka
  12. Elżbieta Przybyło
  13. Ernest Syniec
  14. Paweł Słowik
  15. Małgorzata Wdowiarz
  16. Katarzyna Wojnowska
  17. Łukasz Kornak
  18. Patrycja Węgrzynowicz

 


 

Rok szkolny 1997/1998

Wychowawczyni - Agata Augustyn

  1. Marcin Baran
  2. Mateusz Chmiel
  3. Arleta Długosz
  4. Marcin Dziedzic
  5. Paweł Dzióba
  6. Sylwia Kocur
  7. Wioletta Kurzeja
  8. Magdalena Kozubal
  9. Paulina Miśta
  10. Gabriela Miśtak
  11. Dariusz Matejek
  12. Przemysław Pieniążek
  13. Rafał Pilarz
  14. Mateusz Perlicki
  15. Rafał Surówka
  16. Katarzyna Wilk
  17. Justyna Wojnowska

 


 

Rok szkolny 1996/1997


Wychowawczyni - Zofia Kanach

  1. Piotr Antosz
  2. Dorota Baczyńska
  3. Patryk Bzdek
  4. Anna Basara
  5. Wojciech Czech
  6. Grzegorz Dzióba
  7. Emil Feret
  8. Dariusz Ignas
  9. Marcin Irzeński
  10. Dławomir Kocur
  11. Anna Mita
  12. Sebastian Paśko
  13. Emilia Surówka
  14. Małgorzata Szopińska
  15. Damian Trala
  16. Paulina Wojnowska

 


 

Rok szkolny 1995/1996


Wychowawca - Janusz Świderski

  1. Ewa Fularz
  2. Rajmund Grędysa
  3. Dorota Guzik
  4. Monika Ignas
  5. Katarzyna Kozubal
  6. Arkadiusz Paśko
  7. Anna Pomianek
  8. Justyna Pypeć
  9. Łukasz Sumara
  10. Mateusz Szopiński
  11. Grzegorz Wozowicz
  12. Marcin Wróblewski
  13. Piotr Woźnik

 


 

Rok szkolny 1994/1995


Wychowawczyni - Agata Krawczyk

  1. Anna Bukowska
  2. Paweł Czachor
  3. Brygida Duchnik
  4. Robert Dzióba
  5. Paweł Kocur
  6. Paweł Mikołajczyk
  7. Marcin Pająk
  8. Patryk Paśko
  9. Mateusz Dtafski
  10. Piotr Wilk
  11. Łukasz Zakrzewski

 


 

 

Rok szkolny 1993/1994


Wychowawca - Janusz Świderski

  1. Krzysztof Bajan-Wojas
  2. Tomasz Duchnik
  3. Barbara Feret
  4. Małgorzata Guzik
  5. Agnieszka Kocur
  6. Maria Sularz
  7. Sabina Surówka
  8. Teresa Mita

 


 

 

Rok szkolny 1992/1993


Wychowawczyni - Elżbieta Kmiecik

  1. Marcin Bassara
  2. Sylwia Bzdek
  3. Mariusz Guzik
  4. Mariola Kanach
  5. Wojciech Kmiecik
  6. Edyta Kot
  7. Edyta Kusztra
  8. Magdalena Malińska
  9. Wioletta Paśko
  10. Magdalena Pirga
  11. Ewelina Pomianek
  12. Agata Przybyło
  13. Łukasz Rodzoń
  14. Michał Szczepanik
  15. Piotr Szczepanik
  16. Aleksander Walas
  17. Rafał Woźnik
  18. Magdalena Wróblewska

 


 

 

Rok szkolny 1991/1992


Wychowawczyni - Agata Augustyn

  1. Beata Bajan-Wojas
  2. Agnieszka Czech
  3. Dawid Dusza
  4. Damian Kornak
  5. Anna Sularz
  6. Grzegorz Trala
  7. Rafał Wozowicz
  8. Magdalena Woźnik

 


 

 

Rok szkolny 1990/1991


Wychowawczyni - Renata Żmijowska

  1. Adam Chmiel
  2. Justyna Dusza
  3. Monika Jakóbek
  4. Joanna Kmiecik
  5. Wioletta Nowak
  6. Małgorzata Rodzoń
  7. Monika Smagała
  8. Joanna Walas
  9. Dorota Wilk
  10. Małgorzata Woźnik
  11. Agnieszka Wróblewska

 


 

Rok szkolny 1989/1990


Wychowawca - Janusz Świderski

  1. Barbara Anyszek
  2. Małgorzata Baczyńska
  3. Agnieszka Bąk
  4. Arkadiusz Długosz
  5. Jerzy Długosz
  6. Małgorzata Fularz
  7. Iwona Kot
  8. Aneta Surówka
  9. Aurelia Syniec
  10. Mariusz Wdowiarz
  11. Agata Woźnik

 


 

Rok szkolny 1988/1989


Wychowawca - Stanisław Głodek

  1. Anna Baczyńska
  2. Mariusz Bąk
  3. Ewa Czachor
  4. Dorota Fularz
  5. Agata Kanach
  6. Ewa Kusztra
  7. Beata Pająk
  8. Jacek Pająk
  9. Tomasz Pomianek
  10. Mariusz Rodzoń
  11. Piotr Stafski
  12. Paweł Sumara
  13. Andżelika Syniec
  14. Małgorzata Wilk
  15. Jolanta Wróblewska
  16. Wojciech Zakrzewski

 


 

Rok szkolny 1987/1988


Wychowawca - Marian Cybruch

  1. Agata Bassara
  2. Marta Bassara
  3. Iwona Bąk
  4. Piotr Długosz
  5. Ryszard Kłusek
  6. Krzysztof Łoboda
  7. Maciej Mita
  8. Marta Pająk
  9. Agata Pomianek
  10. Piotr Przybyło
  11. Edyta Pypeć
  12. Bogdan Sularz
  13. Artur Wdowiarz
 

Gościmy


  Odwiedza nas 6 osob 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!